Stüdyo Fotograf Çekimleri


Her insan özel günlerde hatırlanmak, fotoğraflarla ölümsüzleşmek ve gelecek nesillere kendinden bahsettirmek ister. Stüdyo fotoğrafları, günlerce hazırlandığınız özel gününüzden geriye kalan anıların belgeleri olacaktır.

Geleneksel çekimlerden daha resmi pozlara, spontane çekimlerden farklı pozlara kadar bir çok seçeneği sizlere sunarız.

Stüdyo Fotograf Çekimleri Stüdyo Fotograf Çekimleri Stüdyo Fotograf Çekimleri
Stüdyo Fotograf Çekimleri Stüdyo Fotograf Çekimleri Stüdyo Fotograf Çekimleri

Dış Mekan Fotograf Çekimleri


Özel gününüzün koşuşturma ve stresi yüzünüze yansıyabilir. Bu stresi azaltmanın en iyi yollarından biri fotoğrafları dış çekim dediğimiz doğal ortamlarda çekmektir.

Bir düşünün bütün bu telaşenin dışında, fotoğraflarınızı dış çekimde fon olarakta doğanın gerçek güzelliklerini birebir yaşayarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Özel gününüzü hikâye tadında yaşayın. Bizde birbirinden güzel pozlarınızla anılarınızı süsleyelim.

Dış Mekan Fotograf Çekimleri Dış Mekan Fotograf Çekimleri Dış Mekan Fotograf Çekimleri
Dış Mekan Fotograf Çekimleri Dış Mekan Fotograf Çekimleri Dış Mekan Fotograf Çekimleri

Vesikalık Çekimleri


4,5 x 6 cm boyutlarında stüdyo ortamımızda, değişik ışıklandırma sistemleri ile ve çekim sonrası farklı seçeneklerle rötuşlama yaparak mükemmeli yaratma amacındayız.

Pasaport işlemleri için beyaz fonda standart ölçülerde (5 x 6 cm), ayrıca vize işlemleri için uygun görülen biometrik fotoğraf çekimleri yapıp, standart ölçülerde (3,5 x 4,5cm.), Amerikan vizesi için standart ölçüleri (5 x 5 cm) vesikalıklar hazırlıyoruz.

Vesikalık Çekimleri Vesikalık Çekimleri Vesikalık Çekimleri
Vesikalık Çekimleri Vesikalık Çekimleri Vesikalık Çekimleri

Video Çekimleri


Sertkaya Digital olarak biz yaptığımız işi en iyi biçimde yapmayı, özenmeyi ve kaliteyi kendimize ilke edindik.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birisi…

Bugün unutulmaz olmalı. Bu gecede ki video çekimi kusursuz ve muhteşem olmalı ki dostlarınızla, ailenizle ileriki senelerde çocuklarınızla ve kim bilir elli yıl sonra torunlarınızla hep beraberce videolarınıza bakacak, o gün ne kadar eğlendiğinizi hatırlayacak ve defalarca anlatacaksınız.

Tabi ki bunları yaşayabilmeniz için profesyonel bir kadroyla çalışmanız gerekiyor. Bu anlamda Sertkaya Digital “Bu günden geleceğe köprüler kurmanız için” yanı başınızda olacaktır.

Bu güne kadar sayılamayacak kadar düğün, nişan, sünnet, doğum günü, şirket yemekleri, balo organizasyonlarında vb… video çekimleri ile yanı başınızda olan bizler bu işi sizden biri olarak benimser ve sizin heyecanınızı paylaşırız. Tıpkı ailemizden biri gibi…

Altına imza attığımız her iş, yapabileceğimizin en iyisi olmak zorundadır. Bu nedenle önümüze çıkan her işi yapmaktansa, kalitesine inandığımız projelere imza atmayı tercih ediyoruz.

Bir başka deyişle, özel müşterilere özel işler sunuyoruz.

Eğer özel projeniz ya da işiniz varsa, doğru adrestesiniz.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
12
12